השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםטיפים לקניית משקפי ראייה לילדים

אם אתם הורים המחפשים אחר משקפי ראייה לילד, יש כמה דברים שחשוב שתדעו לפני שאתם מתחילים בתהליך. המבחר של דגמי ילדים היום הוא עצום ומאפשר לכל אחד למצוא משהו שמתאים לו. אבל איך תדעו מה מתאים לילדכם?

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את המשקפים הנכונים:

עובי העדשות

מרשם המשקפים הוא השיקול המרכזי ביותר בבחירת המסגרת. לפני שבכלל מתחילים לחפש מסגרות, צריך להתייעץ עם האופטומטריסט ולהתחשב בעובי העדשה. אם המרשם מצריך עדשות עבות, מומלץ לבחור דווקא במסגרת קטנה, כדי להפחית את עובי המשקפים שיתקבלו.

סוג העדשה

עדשות העשויות מפוליקרבונט נחשבות לאיכותיות ומתאימות לילדים, בזכות העמידות הגבוהה שלהם לפגיעות, שיכולות להגרם בעת משחק. עדשות אלו הן קלות משקל ביחס לעדשות פלסטיק, ולכן מורגשות פחות. המנעו מעדשות זכוכית, שגם שוקלות יותר, וגם עשויות להתנפץ ולגרום לנזקים בלתי הפיכים לעין ולראייה.

הלוק הנכון

כדי שהילד ירכיב את המשקפים בשמחה, חשוב שיתחבר למראה שלהם. ילדים המרכיבים משקפים עשויים לסבול מהצקות, ולכן נרצה שהילד ירגיש איתם בנוח ככל האפשר, במיוחד כשהוא מחוץ לבית.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של עיצובים ודגמים, בצבעים שונים או עם דמויות מצוירות, כך שכל ילד יכול למצוא משהו שהוא יאהב.

עמידות

ילדים משחקים ומשתוללים, והמשקפים שלהם עלולים ליפול ולחטוף מכות. לכן חשוב לבחור מסגרת שתעמוד בעומס. כיום ניתן למצוא מסגרות פלסטיק גמישות וקלות משקל, המאפשרות נוחות ועמידות. נסו לשחק קצת עם המסגרת ולוודא שהידיות מאפשרות גמישות גם כלפי חוץ.

התאמה

כדי שהמשקפיים יהיו נוחים ככל האפשר ולא יחליקו מהפנים, חשוב שיתאימו היטב לילד. שימו לב שגשר המשקפים יושב היטב על האף, כך שהמשקפים לא יחליקו, אבל גם שלא ילחצו יותר מידי. דגמים רבים של משקפים לילדים כוללים גם ידיות המתעקלות בקצה, כדי לספק אחיזה נוספת מאחורי האוזן.

גיבוי

אי שפר לצפות מילדים לשמור על המשקפים שלהם באותו אופן בו מבוגרים נוהגים. הילדים רצים, קופצים ומשתוללים והמשקפים עשויים להישבר או להינזק. כדי שלא יווצר מצב בו הילד מחכה למשקפים חדשים ובינתיים לא רואה טוב, מומלץ לדאוג לזוג ספייר בכל עת. נצלו מבצעים כמו 1+1 והנחות מיוחדות כדי לרכוש לילד שני זוגות משקפים.

לתיאום בדיקת ראייה על ידי מומחה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםחברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי