השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםכך תשמרו על המשקפים

אורך חיי המשקפים שלכם תלוי רק בכם! שימוש לא נכון במשקפים יכול לגרום לבלאי למשקפים בשלב מוקדם יחסית. יש כמה טעויות שכמעט כולם עושים מבלי לדעת, שגורמות לבלאי של המשקפים ואפשר להמנע מהם בקלות.

הנה כמה טיפים לשמירה על המשקפים:

אחסון– כדי למנוע שריטות ומכות הקפידו להניח את המשקפים בנרתיק מרופד, המותאם לגודל המשקפים. אל תשאירו את המשקפים במקום בו השמש חזקה – ליד החלון או בתוך האוטו, משום שהחום הרב עלולת להזיק למסגרת המשקפים.

נקיון– לניקוי העדשות מומלץ להצטייד בתרסיס לניקוי משקפים, ומטלית מיקרופייבר עדינה. בכל מקרה יש להמנע מנקיון העדשות עם חולצה, שעלולה לשרוט את העדשות, ולמרוח את הלכלוך. מומלץ מידי פעם לשטוף את המשקפים בזרם המים עם מעט סבון ולייבש היטב.

הרכבה נכונה– אחת הטעויות הנפוצות שעושים מרכיבי המשקפים היא דווקא בעת השימוש בהם. המסגרת מותאמת לרוחב הפנים ונועדה לשבת על האף. כך שבכל פעם שאתם מניחים את המשקפים על הראש זה גורם להרחבת המסגרת ומגביר את הסיכוי שייפלו.

ים– נכון, משקפים בים זה מאסט. אבל מומלץ להרחיקם ממי המלח שיכולים לפגוע בצבע ולהרוס את ציפוי המשקפים. הסירו את המשקפים לפני שאתם נכנסים למים, ולאחר שאתם חוזרים מהים שטפו את המשקפים במי ברז נקיים.

לתיאום בדיקת ראייה על ידי מומחה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםחברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי